Στη σύλληψη δύο ατόμων, ενός 41χρονου και μίας 34χρονης, προχώρησαν οι αστυνομικοί του τμήματος Ασφαλείας Τρίπολης, για την υπόθεση της δολοφονίας του 64χρονου, στην κοινότητα του Αγίου Πέτρου, του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας, στην Αρκαδία, οι οποίοι μάλιστα τη Δευτέρα (22/07) αναμένεται να οδηγηθούν στον εισαγγελέα.
Σύμφωνα με την Αστυνομία, ο 41χρονος και η 34χρονη φέρονται να διαπληκτίστηκαν αργά χθες το βράδυ με τον 64χρονο, κατά τη διάρκεια γλεντιού βάπτισης, όπου ήταν καλεσμένοι και οι τρεις.
Στη συνέχεια, ακολούθησε συμπλοκή, με αποτέλεσμα λίγη ώρα αργότερα να βρεθεί …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή