ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 27.07.24 15:30
efsyn.gr
Η Άννα Κορακάκη έκανε μόλις τέσσερις βολές και στη συνέχεια εγκατέλειψε
Εκτός τελικού στα 10μ. αεροβόλο πιστόλι γυναικών των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 έμειναν Άννα Κορακάκη και Χριστίνα Μόσχη, που μετείχαν στα προκριματικά του αγωνίσματος. Η Άννα Κορακάκη εγκατέλειψε τον αγώνα των 10μ. αεροβόλου πιστολιού στα προκριματικά των Ολυμπιακών Αγώνων 2024, βλέποντας πως δεν έχει ελπίδες πρόκρισης, ενώ η Χριστίνα Μόσχη κατέλαβε την 29η θέση.
Η Άννα Κορακάκη έκανε μόλις τέσσερις βολές, 90, 93, 94 και 27 και στη συνέχεια εγκατέλειψε με συνολική βαθμολογία 304-6x, αφού δεν είχε ελπίδες πρόκρισης. Έτσι κατετάγη στην τελευταί …
Πηγή
Author: