Καλεσμένος στο podcast του Σταύρου Θεοδωράκη βρέθηκε ο Γιώργος Σαμπάνης.
Ο δημοφιλής τραγουδιστής και συνθέτης μίλησε για τη σχέση του με τον αθλητισμό, τους λόγους που τον ανάγκασαν να σταματήσει τον στίβο, ενώ αποκαλύπτει και το μεγαλύτερο μουσικό του απωθημένο.
«Δεν είχα φανταστεί έτσι τη ζωή μου. Μεγάλωσα στην Αργυρούπολη, οι γονείς μου είχαν χωρίσει όταν ήμουν πολύ μικρός. Μέναμε στον Ασπρόπυργο, γιατί εκεί ο πατέρας μου ήταν καθηγητής και όταν χώρισαν οι γονείς μου, πήγαμε με τη μητέρα μου να μείνουμε στην Αργυρούπολη. Το 1989 χώρισαν οι γονείς μου, έμενα με την αδερφή μου και τη μητέρα μου και τον πατέρα μας τον βλέπαμε κάθε δεύτερο Σαββατοκύρ …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή