ΚΟΙΝΩΝΙΑ 29.07.24 16:37
Απόστολος Λυκεσάς
Μέρος του τομέα καθαριότητας παραχωρεί με συνοπτικές διαδικασίες σε ιδιώτες η διοίκηση Αγγελούδη με σύσσωμη την αντιπολίτευση να ασκεί δριμεία κριτική, κάνοντας λόγο για «νέα κωλοτούμπα» ● Πρόκειται για σύμβαση διάρκειας τεσσάρων ετών με συνολικό προϋπολογισμό περί τα 8 εκατ. ευρώ ● «Αισχίστου είδους λαϊκιστές» αποκαλεί τους εκπροσώπους των παρατάξεων που διαφωνούν ο αρμόδιος αντιδήμαρχος.
«Αβάφτιστη» μεν, ιδιωτικοποίηση δε. Ενα μέρος του τομέα καθαριότητας στον Δήμο Θεσσαλονίκης ιδιωτικοποιείται με συνοπτικές διαδικασίες και η διοίκηση Αγγελούδη επικαλείται τις χειρότερες στιγμές της δι …
Πηγή
Author: