Με μεγάλη επιτυχία, πραγματοποιήθηκε, την Δευτέρα 22 Ιουλίου, δράση ενεργητικής προσέγγισης αστέγων και εργασίας στο δρόμο (streetwork) στη περιοχή του Θησείου.
Με μεγάλη επιτυχία, πραγματοποιήθηκε, την Δευτέρα 22 Ιουλίου, δράση ενεργητικής προσέγγισης αστέγων και εργασίας στο δρόμο (streetwork) στη περιοχή του Θησείου. Στη δράση του Ε.Ε.Σ. έδωσαν το παρόν ο Πρόεδρος του Ε.Ε.Σ., Dr. Αντώνιος Αυγερινός, καθώς και ο Βουλευτής Επικρατείας, κ. Γεώργιος Σταμάτης.
Δείτε το βίντεο του Ε.Ε. …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή