«Δημιουργική, συμμετοχική πρωτεύουσα – Ξεκινάμε δυναμικά»
ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗ 04.08.23 09:46
Έναρξη του προεκλογικού αγώνα για τη διεκδίκηση του δήμου Αθηναίων για τον Κώστα Ζαχαριάδη, ο οποίος πήρε, χθες, το χρίσμα από την Πολιτική Γραμματεία του ΣΥΡΙΖΑ.
Το 38χρονο στέλεχος της αξιωματικής αντιπολίτευσης στέλνει μήνυμα για δυναμική καμπάνια με στόχο μια Αθήνα «δημιουργκή, συμμετοχική πρωτεύουσα».
Με ανάρτησή του στο Twitter δεν παρέλειψε να αφήσει αιχμές κατά της δημοτικής αρχής Μπακογιάννη σημειώνοντας ότι «η Αθήνα είναι πληγωμένη απο άστοχες και αποτυχημένες αποφάσεις της σημερινής δημοτικής αρχής».
Το πρώτο μήνυμα του Κώστα Ζαχαριάδη αναφέρει: Ξεκινάμε δυναμικά! Πρόθεση μου είναι η πολιτική μάχη για την Αθήνα να γίνει στο πεδίο ενός οράματος και ενός σχεδίου για την ποιότητα …
Πηγή
Author: