ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 16.07.24 16:38
efsyn.gr
Με τη φανέλα της Ρεάλ, ο Μπαπέ παρουσιάστηκε στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου» μπροστά σε πάνω από 80.000 οπαδούς.
«Είμαι περήφανος που εκπλήρωσα το όνειρό μου και είμαι παίκτης του καλύτερου συλλόγου στην ιστορία του ποδοσφαίρου. Δεν συνεχίζω γιατί θα καταλήξω να κλαίω. Και τώρα όλοι μαζί: 1,2,3 HALA MADRID!!».
Ο Κιλιάν Μπαπέ, μπροστά σε περισσότερους από 80.000 φιλάθλους στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου» με τη νέα του φανέλα, με το νούμερο 9 στην πλάτη. Αφού πέρασε με επιτυχία στις 11 το πρωί (ώρα Ελλάδας) από ιατρικές εξετάσεις στην κλινική Sanitas, όπου μάλιστα εκτιμήθηκε η κατάσταση τη …
Πηγή
Author: