ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 20.07.24 21:33
Το Str8 η δημοφιλής ανδρική μάρκα του Ομίλου Σαράντη, συμμετέχει στη μεγαλύτερη έκθεση gaming και τεχνολογίας που πραγματοποιήθηκε στο Ολυμπιακό Στάδιο του Tae Kwon Do στην Αθήνα.
Για ένα τριήμερο, η πολύ επιτυχημένη σειρά STR8 Game, βρέθηκε εκεί για να υποδεχτεί όλους τους game lovers, με ένα εντυπωσιακό branded booth και φωτιζόμενα stands. Φυσικά, δεν έλειπαν τα παιχνίδια, όπου ένας τυχερός μέσω του Instant scratch & win είχε την ευκαιρία να κερδίσει ένα Playstation Portal, ενώ στο σημείο μοιράστηκαν 10.000 mini Game deos spray και 6.000 branded mousepads. …
Πηγή
Author: