ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 24.07.24 13:16
efsyn.gr
Χαμόγελα, φωτογραφίες, δηλώσεις και αισιοδοξία στο «Ελ. Βενιζέλος» στην αναχώρηση της ελληνικής αποστολής για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024.
Με την ελπίδα να επιστρέψουν με ρεκόρ και μετάλλια «πέταξαν» σήμερα για το Παρίσι τα μέλη της ελληνικής αποστολής που θα πάρουν μέρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024.
Από το «Ελευθέριος Βενιζέλος» αναχώρησαν σήμερα οι εθνικές ομάδες πόλο Ανδρών και Γυναικών, oι κολυμβητές και κολυμβήτριες Άννα Ντουντουνάκη, Νόρα Δράκου, Γεωργία Δαμασιώτη, Απόστολος Χρήστου, Στέργιος Μπίλας, Βαγγέλης Μακρυγιάννης, Δημήτρης Μάρκος, Απόστολος Παπαστάμος, Απόστολος Σίσκ …
Πηγή
Author: