Τους τηλεθεατές του «The 2night show» αποχαιρέτησε χθες το βράδυ (10/7) ο Γρηγόρης Αρναούτογλου και ανανέωσε το ραντεβού μαζί τους για τη νέα τηλεοπτική σεζόν.
Στο τέλος της εκπομπής του, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ανέφερε: «Κυρίες και κύριοι, θέλω να σας πω, χωρίς πολλά λόγια, ένα μεγάλο ευχαριστώ! Υπέροχη χρονιά, περάσαμε καταπληκτικά. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους που μας εμπιστεύτηκαν να έρθουν, να ανοίξουν την καρδιά τους και να πουν όλα αυτά που θέλουν».
Συνεχίζοντας, ο παρουσιαστής είπε ότι: «Εύχομαι, πρώτα ο Θεός, να είμαστε καλά …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή