ΚΟΙΝΩΝΙΑ 15.07.24 09:34
efsyn.gr
Πρωτοφανές περιστατικό ανάμεσα σε ζευγάρι με γροθιές, κλοτσιές και συλλήψεις.
Ένα ακόμη σοβαρό περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας καταγράφεται, αυτή τη φορά τη Μύκονο, με έναν 55χρονο και μια 43χρονη να καταλήγουν στο αστυνομικό τμήμα.
Το ζευγάρι είχε άγριο καυγά με τον άνδρα να χτυπάει την πρώην σύντροφό του με γροθιές, μπουνιές, ακόμη και με ένα τηγάνι στο κεφάλι, ενώ η 43χρονη απάντησε με γροθιές, ενώ φέρεται να του πέταξε κι ένα γυάλινο μπουκάλι. Η γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Μυκόνου όπου αντιμετωπίστηκαν τα τραύματά της.
Ο 55χρονος με τη 43χρο …
Πηγή
Author: