ΚΟΙΝΩΝΙΑ 25.07.24 11:37
efsyn.gr
Κινητοποίηση στην οδό Ναϊάδων για να μη βρεθεί στον δρόμο οικογένεια με προβλήματα.. Το ιστορικό της υπόθεσης.
Ακόμη μια μικρή νίκη του κινήματος κατά των πλειστηριασμών, αυτή την φορά στην οδό Ναϊάδων στην Πετρούπολη όπου απετράπη έξωση οικογένειας από την πρώτη και μοναδική της κατοικία.
Από νωρίς το πρωί μέλη του κινήματος και αλληλέγγυοι συγκεντρώθηκαν στο σημείο, ενώ το «παρών» δίνει και αντιπροσωπεία της δημοτικής Αρχής με επικεφαλής τον δήμαρχο Β. Σίμμο.
Ενωτική Πρωτοβουλία κατά των Πλειστηριασμών
Οι συγκεντρωμένοι υπογράμμισαν ότι δεν πρόκειται να απ …
Πηγή
Author: