Ένα μικρό διάλειμμα από τις καλοκαιρινές τους διακοπές πραγματοποιούν αυτές τις μέρες η Ιωάννα Τούνη και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου, πριν ξεκινήσουν τις επόμενες εξορμήσεις τους, αυτή τη φορά μεμονωμένα.
Το ζευγάρι, συνοδευόμενο από τον μικρό τους γιο Πάρη, πέρασε τις προηγούμενες ημέρες κάνοντας camping, δοκιμάζοντας το νέο τους van, το οποίο είναι εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα για άνετα ταξίδια.
Η οικογένεια επέστρεψε και η Ιωάννα Τούνη με τον Πάρη ταξίδεψαν στη Θεσσαλονίκη για επαγγελματικούς λόγους. Όλοι προετοιμάζονται πλέον για νέες εξορμήσεις.
Αυτή τη φορά, όμως, θα είναι ξεχωριστές. Όπως αποκάλυψε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου, εκε …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή