Συγκλονισμένη είναι όλη η Κέρκυρα από το τροχαίο δυστύχημα που σημειώθηκε την Κυριακή και είχε ως αποτέλεσμα τον θάνατο του 31χρονου Γιάννη Μανάτου.
Η τραγωδία σημειώθηκε, το μεσημέρι της Κυριακής, όταν για άγνωστο μέχρι στιγμής λόγο, το τουριστικό λεωφορείο, με 18 Άγγλους επιβάτες, πέρασε στο αντίθετο ρεύμα και προσέκρουσε σε σταθμευμένη νταλίκα σε χώρο επιχείρησης μαρμάρων. Σύμφωνα με το kerkyrasimera.gr, το μπροστινό μέρος του λεωφορείο σφηνώθηκε στο φορτηγό.
Φίλοι και συγγενείς δεν μπορούν να συνειδητοποιήσουν το κακό που συνέβη. «Καλό …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή