«Ο πρωταθλητής μας Ευρώπης στον υγρό στίβο Απόστολος Χρήστου κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στα 200μ ύπτιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού», έγραψε η πρόεδρος της Δημοκρατίας, Κατερίνα Σακελλαροπούλου, σε ανάρτησή της στο X.
«Ένας σπουδαίος αθλητής, γεννημένος για μεγάλες διακρίσεις. Θερμά συγχαρητήρια Απόστολε, είμαστε περήφανοι για σένα», σημείωσε στη συνέχεια.
Ο πρωταθλητής μας Ευρώπης στον υγρό στίβο Απόστολος Χρήστου κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στα 200μ ύπτιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Ένας σπουδαίος αθλητής, γεννημένος για μεγάλες διακρίσεις. Θερμά συγχαρητήρια …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή