Στην εξάρθρωση εγκληματικής οργάνωσης που διακινούσε ναρκωτικά στο νησί της Μυκόνου προχώρησε η ΕΛ.ΑΣ. το Σάββατο (27/7), αποκαλύπτοντας τόσο τη δράση, όσο και τους ρόλους των μελών της.
Ειδικότερα, μετά από συντονισμένη αστυνομική επιχείρηση, εντοπίστηκαν και συνελήφθησαν τρία άτομα, μεταξύ αυτών και το αρχηγικό μέλος, ενώ σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία για εγκληματική οργάνωση, διακίνηση ναρκωτικών ουσιών και του Νόμου για τα όπλα.
Προηγήθηκε καταγγελία, σύμφωνα με την οποία, άγνωστος δράστης …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή