Ο Σάκης Τανιμανίδης δεν έχασε λεπτό το βράδυ του Σαββάτου 27 Ιουλίου από το Ελλάδα – Καναδάς στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι με τον παρουσιαστή – επιχειρηματία να το παρακολουθεί σε ταβέρνα της Νάξου, όπου κάνει διακοπές με την οικογένειά του.
Όσο λοιπόν έβλεπε τον αγώνα Μπάσκετ της Εθνικής ομάδας, ο Σάκης Τανιμανίδης είχε τοποθετήσει το κινητό του στο τραπέζι του μαγαζιού καταγράφοντας τις επικές αντιδράσεις του.
«Άνω – κάτω» έκανε το μαγαζί ο παρουσιαστής, καθώς όπως φαίνεται στο βίντεο που ακολουθεί παθιάστηκε με πολλές από τις στιγμές του αγώνα. Οι υπόλοιποι πελάτες του μαγαζιού είχαν παρασυρθεί αντίστοιχα με την έκβαση του αγώνα, …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή