«Μπορεί να μην πήραμε κατάλογο των μισθοδοτούμενων από τον Πρόεδρο και την Γραμματέα του ΣΥΡΙΖΑ αλλά τουλάχιστον μάθαμε από λάθη, μη επαγγελματικά», απαντά ο Χρήστος Σπίρτζης στην ανάρτηση που έκανε νωρίτερα ο Νίκος Μωραΐτης, με αφορμή τις δηλώσεις που έκανε νωρίτερα ο πρώην υπουργός περί αμειβόμενων τρολ.
Σημειώνεται ότι ο Νίκος Μωραΐτης κατέβασε την αρχική ανάρτησή του και δημοσίευσε μία νέα, περιλαμβάνοντας αυτή τη φορά μόνο κείμενο.
«”Αύριο πρέπει να τον φάει”. Ελπίζω να το δει ο Πρόεδρος της επιτροπής Δεοντολογίας. Μπορεί να μην πήραμε κατάλογο των μισθοδοτούμενων από τον Πρόεδρο και την Γραμματέα του ΣΥΡΙΖΑ αλλά τουλάχιστον μάθαμε από λάθη, μη επαγγελματικά. Ο κ.Μωραΐτης που καθημερινά ασχολείται μαζί μου», γράφει ο Χρήστος Σπίρτζης και προσθέτει: « …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή