Η ηθοποιός αποκάλυψε τι ήταν αυτό που τη έκανε να αποδεχθεί την πρόταση και να πρωταγωνιστήσει στη νέα σειρά του Alpha
Η νέα αισθηματική σειρά μυστηρίου «Διάφανη αγάπη» έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha. Μια ανεξιχνίαστη δολοφονία, ζωές διαλυμένες, πόνος, θλίψη και μια γυναίκα μόνη σε κίνδυνο. Ένα όραμα, μια πόρτα που κλείνει χωρίς να την διαβεί.
Δύο κόσμοι κι εκείνος μοιρασμένος ανάμεσα στην πραγματικότητα και την επιθυμία.Γιατί το μόνο πράγμα που πήρε μαζί του είναι η αγάπη…
«Η Άννα είναι βοηθός εισαγγελέα. Είναι μια γυναίκα που έχει μεγαλώσει σε ένα ευκατάστατο και προστατευμένο περιβάλλον με πολλά «πρέπει» και κανόνες. Όταν γνωρίζει τον Στέφανο (Μάρκος Παπαδ …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή