«Είμαστε μαζί με τους πολίτες σε μια κοινή προσπάθεια να είναι το νησί της Μυκόνου ασφαλές, να υπάρχει κοινωνική ειρήνη, στο πλαίσιο της δημοκρατικής μας Πολιτείας και να αναβαθμιστεί το τουριστικό προϊόν του νησιού» επεσήμανε ο Υπουργός Προστασίας του Πολίτη, Μιχάλης Χρυσοχοΐδης κατά την επίσκεψή του στη Μύκονο.
Ο κ. Χρυσοχοΐδης συναντήθηκε με τον Δήμαρχο Χρήστο Βερώνη, ενώ στη συνέχεια προήδρευσε σύσκεψης, στην οποία συμμετείχαν ο Αντιπεριφερειάρχης, Στέλιος Μπρίγγος, ο Πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου, Σπύρος Αποστόλου, Αντιδήμαρχοι, μέλη του Δημοτ …
Διαβάστε όλο το άρθρο από την πηγή